SH2510/11/12/13/14/15/16/1724 290 FtGama Classic 2200W hajszárító, zöld- A Gama Professional Classic hajszárító hangja zene a hajnak - A hajszárító gyengéd a hajhoz, mint egy nyári sz...ga.ma italy, hajszárítóarukereso.huHasonlók, mint a SH2510/11/12/13/14/15/16/17
SOSU Cosmetics Hidden Agenda Undetectable Lashes Csomómentes elválasztott szempillák ragasztóval 12 mm, 14 mm, 16 mm8 310 FtSOSU Cosmetics Hidden Agenda Undetectable Lashes, Műszempillák nőknek, A természet nem ajándékozta meg olyan szempillákkal, mint amilyeneket szeret...női, sosu cosmeticsnotino.huHasonlók, mint a SOSU Cosmetics Hidden Agenda Undetectable Lashes Csomómentes elválasztott szempillák ragasztóval 12 mm, 14 mm, 16 mm